Skip to content
Schitterende geluidskwaliteit, TV-geluid via HDMI, tweerichtings-Bluetooth, draaitafelingang en een mooie afwerking. Serieus en compact hifi-product!
stuk€ 949,00
Op werkdagen voor 16:30 besteld, morgen in huis!Op werkdagen voor 16:30 besteld, morgen in huis!
 Te ervaren in

Bekijk ze hier:

Beschrijving

NAD D3045 – compacte hifi-stereoversterker met een schitterend geluid, mooie finish, HDMI voor TV-geluid en tweerichtings-Bluetooth voor draadloze hoofdtelefoons.

De D3045 is een compacte en gebruiksvriendelijke stereoversterker met een ontzettend goed geluid. En tegelijkertijd hoef je niet de hele tijd tegen een groot en lomp apparaat aan te kijken. Je kunt hem horizontaal en verticaal plaatsen – de elegante display draait automatisch mee, zodat hij altijd goed staat.

Bovendien is de D3045 voorzien van een HDMI-aansluiting met Audio Return Channel en HDMI-CEC Dat betekent dat je maar één HDMI-kabel hoeft te trekken tussen de versterker en TV voor TV-geluid met perfecte digitale kwaliteit en volumeregeling met de bestaande afstandsbediening van je TV. Het werkt allemaal vanzelf, zonder vervelende instellingen. Hij schakelt zich zelfs automatisch in en uit. Veel eenvoudiger dan dit kun je eigenlijk geen echt hifi-geluid uit je TV halen.

Dankzij de geïntegreerde Bluetooth-functie kun je streamen met je smartphone of tablet. En omdat de Bluetooth in twee richtingen werkt, kun je ook muziek streamen van de versterker naar een draadloze hoofdtelefoon.

Serieuze hifi-kwaliteit voor serieuze installaties

Het geluid van de D3045 is zo helder, muzikaal en dynamisch dat je hem gerust kunt combineren met een paar echt goede hifi-luidsprekers, bijvoorbeeld van DALI of van Bowers & Wilkins. Het vermogen van 2 x 60 watt is zo krachtig dat je zelfs een paar veeleisende vloermodellen kunt aansturen, en dat met een geluidskwaliteit die je eigenlijk moet horen om het te geloven. Hij heeft een stijlvol ontwerp, zodat ook je ogen niets tekortkomen.

De NAD D3045 is verkrijgbaar in het zwart. Inclusief afstandsbediening.

Meer afbeeldingen van de NAD D3045

NAD D3045 Geïntegreerde versterker

Highlights

  • Compact, stijlvol en stevig ontwerp
  • TV-geluid via HDMI met Audio Return Channel
  • Bluetooth met tweerichtingsfunctie voor draadloze hoofdtelefoon
  • Indrukwekkende geluidskwaliteit en veel vermogen
  • Kan horizontaal en verticaal geplaatst worden dankzij roteerbare display
Dennis Beumer
Groningen
99 winkelsVind de dichtsbijzijnde winkel
Dennis Beumer

  • Supercompact, stijlvol en stevig ontwerp
  • Indrukwekkende geluidskwaliteit en veel vermogen
  • Kan horizontaal en verticaal geplaatst worden dankzij roteerbare display
  • HDMI-ingang met Audio Return Channel
  • Geïntegreerde Bluetooth, incl. aptX HD en tweerichtingsfunctie voor draadloze hoofdtelefoons
  • Asynchrone USB-ingang voor HD-geluid van PC/Mac (tot 24-bit/384kHz)
  • Ondersteunt MQA en DSD via USB
  • Aansluitingen voor digitale en analoge bronnen, inclusief draaitafel (MM)
  • Het volume van de TV regel je met de huidige TV-afstandsbediening, inclusief functie voor automatisch aanzetten
  • Ondersteunt HD-stereogeluid tot 24-bit/192kHz via optische/coaxiale ingang
  • Pre-out voor subwoofer of aparte eindversterker
  • Bijzonder laag energieverbruik

Technische specificaties

Dynamisch vermogen80 watt
Uitgangsvermogen 4 ohm60 watt
Uitgangsvermogen 8 ohm60 watt
VersterkertechnologieKlasse D
Vervorming (THD)0,03%

Recensies


3.7
3 recensies
5
0
4
2
3
1
2
0
1
0
Casper
Denemarken
3/3/2023

Goede versterker met goed basisgeluid. Eenvoudig te bedienen en met goede mogelijkheden voor het aansluiten van de meeste gewone externe apparaten. Een nadeel is echter dat ik periodiek ervaar dat de audioverbinding via HDMIarc uitvalt, en zichzelf gewoon uitschakelt. Om het geluid terug te krijgen moet de versterker fysiek uit en weer aangezet worden, wat niet optimaal is. Een andere functie die ik mis, is het hebben van enige orde voor handmatige EQ-oplossing, zodat ik de bas-treble-midrange-verhouding zelf kan aanpassen. De EQ-functie op de TV zelf is ook uitgeschakeld door een HDMIarc-verbinding. Misschien zijn beide uitdagingen te wijten aan de leeftijd van de tv, en helemaal niet aan de schuld van de versterker. Ik moet mij het voordeel van de twijfel geven.

Casper
Denemarken
Jakob
Denemarken
3/2/2023
Jakob
Denemarken
Joachim
Duitsland
10/2/2022

Klinkt heel goed. Het scherm is nauwelijks leesbaar, veel te donker. De statusindicator op het apparaat ontbreekt ook. Bijvoorbeeld blauw voor aan, rood voor uit. Kortom, een aan te bevelen apparaat.

Joachim
Duitsland

Accessoires voor de NAD D3045

DALI OBERON 3 Compacte luidspreker
DALI OBERON 3
Compacte luidspreker
€ 698,00 / paar

Aanbevolen producten

Argon Audio SA1 Geïntegreerde versterker
Geïntegreerde versterker
€ 279,00 / € 369,00 / stuk
NAD AMP1 Geïntegreerde versterker
Geïntegreerde versterker
€ 629,00 / stuk