
DenonDP-400Draaitafel
Bekijk ze hier:
Beschrijving
Denon DP-400 – uitstekende draaitafel met geïntegreerde RIAA-/phono-voorversterker, autostop en voorgemonteerd element
De DP-400 is een uitstekende draaitafel met snaaraandrijving. Hij heeft een mooi ontwerp en een heel slimme prijs. Dankzij de geïntegreerde RIAA-/phono-voorversterker kun je deze draaitafel direct aansluiten op alle installaties, ook als ze geen speciale draaitafelingang hebben. De bediening is halfautomatisch, wat betekent dat de toonarm automatisch omhoog gaat en dat de draaitafel stopt als de plaat is afgelopen.
De bijgeleverde stofkap beschermt de draaitafel niet alleen tegen stof, maar is ook heel handig om je hoezen in te zetten als je platen draait. Een slim detail en een absolute meerwaarde voor je analoge muziekervaring.
De DP-400 is verkrijgbaar in zwart of wit. Inclusief stofkap en voorgemonteerd element.
Meer afbeeldingen van de Denon DP-400

Highlights
- Geïntegreerde RIAA-/phono-voorversterker voor directe aansluiting op alle installaties
- Speelklaar, incl. element.
- Automatische-stopfunctie, toonarm wordt vanzelf opgetild
- Stofkap kan gebruikt worden als houder voor platenhoezen
99 winkelsVind de dichtsbijzijnde winkel
- Geïntegreerde RIAA-/phono-voorversterker voor directe aansluiting op alle installaties
- Speelklaar, incl. voorgemonteerd MM-element
- Automatische-stopfunctie, toonarm wordt vanzelf opgetild
- Toonarm met handmatig liftmechanisme
- Afmetingen en afwerking passen bij andere fullsize-apparaten van Denon
- Inclusief stofkap
- Ook 78 RPM (speciaal element nodig)*
Technische specificaties
Automatisch | Nee |
---|---|
Driver | Snaaraandrijving |
RIAA-/phono-voorversterker | Ja |
Snelheid | 33, 45, 78 |
Type element | Moving Magnet |
Recensies
Mooi geluid en een mooie vormgeving. Ik geniet weer volop van mijn vinyl verzameling!
Prijs en kwaliteit passen goed bij elkaar. Ben er echt blij mee geworden.
Geweldige draaitafel, stijlvolle hoes, voelt erg waardevol aan, ziet er goed uit. Ik gebruik het met de Denon RCD-N1, die soepel werkt dankzij de geïntegreerde voorversterker. Voor mij een zeer goed geluid en eenvoudige, intuïtieve bediening. Het enige nadeel: je moet regelmatig stof afvegen... ;-)
Fijne degelijke draaitafel! jammer dat deze geen automatische afslag heeft. In de winkel is de arm al ingesteld!