Skip to content

Bowers & Wilkins803 D4Vloerluidspreker (paar)

High-end vloerluidspreker voor compromisloze muziekliefhebbers, met de kwaliteit van de 800-serie, maar dan wat compacter en betaalbaarder.
Wit
€ 11.249,00 per stuk - wordt verkocht per paar (2 stuks)
paar€ 22.498,00
Niet in voorraad. Verwacht: vrijdag 4 augustus 2023

Bekijk ze hier:

Beschrijving

Bowers & Wilkins 803 D4 – compromisloze high-end vloerluidspreker voor middelgrote ruimtes

De 803 D4 is een compromisloze high-end vloerluidspreker met prestaties die erg lijken op die van de schitterende 802 D4, maar dan iets compacter en een stuk betaalbaarder. En ook al is de behuizing wat kleiner, hij heeft nog steeds hetzelfde ‘reverse wrap’-ontwerp als de grotere modellen, en twee krachtige Aerofoil-basspeakers, maar dan 7” in plaats van 8”.

De tweeter heeft natuurlijk een diamantmembraan en zit in een nieuwe Nautilus-behuizing die gemaakt is van één stuk aluminium. Net als bij de grotere modellen zit de Continuum FST-middenspeaker in een aparte Turbine-behuizing, waardoor de middentonen nog beter tot hun recht komen. Hij heeft een relatief hoge gevoeligheid, en ook qua impedantie is de 803 D4 vrij eenvoudig aan te sturen, als de versterker tenminste voldoet aan de kwaliteitseisen van deze luidspreker.

Voor veel muziekliefhebbers is de Bowers & Wilkins 803 D4 de ultieme allround-luidspreker. Nu kunnen ze gebruikmaken van alle features van de grote vlaggenschipmodellen, maar dan met een ‘hanteerbare’ prijs en formaat.

Muzikale high-tech – voor muziekfreaks en audioprofessionals

Ook al is de Bowers & Wilkins 803 D4 een extreem ‘eerlijke’ luidspreker, hij heeft een soort magisch vermogen om het beste uit ieder genre en iedere opname te halen. Hij geeft alle muziek glashelder en zonder vervorming weer, en klinkt zo natuurlijk dat je urenlang naar muziek kunt blijven luisteren zonder dat je oren moe worden. Of het nu gaat om een gloednieuwe 24-bit release of je oude Beatles-platen, je muziek klinkt altijd even intens.

De 800-modellen zijn niet alleen al jarenlang de perfecte keuze voor muziekliefhebbers van over de hele wereld, ze zijn ook erg populair geweest in professionele muziekstudio’s, met name voor mastering. Hier zijn nauwkeurigheid en minimale vervorming essentieel, zodat de mastering engineer er urenlang mee kan blijven werken. Deze luidsprekers geven alle muziek weer met een uitstekende neutraliteit, timing en dynamiek in alle frequentiegebieden, zodat je precies weet hoe je muziek of filmgeluid klinkt.

Je kunt zelfs stellen dat de 800-serie de ultieme luidsprekers zijn voor zowel audioprofessionals als muziekliefhebbers. En de 803 D4 staat klaar om deze traditie voort te zetten!

De 803 D4 is verkrijgbaar met zwarte pianolak, witte lak, notenhout of rozenhout.

Bowers & Wilkins 803 D4 Vloerluidspreker

Highlights

  • Extreem gedetailleerde en realistische geluidsweergave voor alle muziekstijlen
  • Indrukwekkende bas en dynamiek voor grote en minder grote kamers
  • Slanker en interieurvriendelijker ‘reverse wrap’-ontwerp vergeleken met de grotere modellen uit de 800-serie
  • Aparte Turbine Head met Biomimetic Suspension Continuum FST-middenspeaker
  • Exclusieve meubelfinish van zwarte pianolak, witte lak of echt houtfineer

  • Extreem gedetailleerde en realistische geluidsweergave voor alle muziekstijlen
  • Indrukwekkende bas en dynamiek voor grote en minder grote kamers
  • Slanker en interieurvriendelijker ‘reverse wrap’-ontwerp vergeleken met de grotere modellen uit de 800-serie
  • Biomimetic Suspension Continuum FST-middenspeaker, gemonteerd in aparte Turbine-behuizing
  • Diamond Dome-tweeter in aparte Nautilus-behuizing
  • 2 x 7” Aerofoil-basspeakers
  • Resonantieloze ‘reverse wrap’ Matrix-behuizing
  • Exclusieve meubelfinish van zwarte pianolak, witte lak of echt houtfineer

Technische specificaties

Bi-wireJa
Constructie behuizingBasreflex
Frequentiebereik (-3 dB)19 - 28000 Hz
Frequentiebereik (-6 dB)16 - 35000 Hz
Gevoeligheid90 dB
Impedantie8 ohm (minimum 3 ohm)
Midrange5" Continuum FST
Tweeter1" Diamond Dome
Woofer2x 7" Aerofoil

Accessoires voor de Bowers & Wilkins 803 D4

Aanbevolen producten

NAD M33 Geïntegreerde versterker
Geïntegreerde versterker
€ 6.799,00 / stuk
12
Lyngdorf TDAI-3400 Geïntegreerde versterker
Lyngdorf TDAI-3400
Geïntegreerde versterker
€ 5.799,00 / set
7