Skip to content
Luidsprekerstandaard (set)

Bowers & Wilkins FS-700 S2

Bowers & Wilkins FS-700 S2 – vloerstandaard voor de optimale hoogte

De Bowers & Wilkins FS-700 S2 is een elegante luidsprekerstandaard die speciaal is ontworpen voor de compacte luidsprekers uit de 700- en CM-serie. Maar je kunt hem natuurlijk ook gebruiken met andere luidsprekers van Bowers & Wilkins of van andere fabrikanten.

De bovenplaat en zuil zijn gemaakt van metaal, en de bodemplaat is van MDF. Je kunt alle kabels netjes wegwerken in de zuil en de bovenplaat is zo ontworpen dat je de bijpassende Bowers & Wilkins-luidsprekers (705 S2, 706 S2, 707 S2, CM1, CM5, CM6 en PM1) erop vast kunt schroeven.

Inclusief spikes en rubberen voetjes.

Meer van Bowers & Wilkins

Hulp nodig?

Vraag het een van onze gepassioneerde hi-fi-experts of neem contact op met de klantenservice.
Machinevertaling gedetecteerd

Oeps. Het lijkt erop dat je een automatische vertaaltool gebruikt om deze pagina te bekijken. Hoewel dit handig kan zijn, kan het leiden tot onverwacht gedrag en in sommige gevallen kan de pagina instabiel of zelfs onbruikbaar worden.

Voor de beste ervaring raden we aan de vertaaltool uit te schakelen. Als je ervoor kiest om door te gaan, houd er dan rekening mee dat sommige functies mogelijk niet correct werken.